Омладинци шампиони!

Фудбал
После невероватног преокрета у вечитом дербију, омладинци Црвене звезде постали су шампиони Србије!

Једна од „оних“ утакмица које се памте, одиграна је у суботу, 2. јуна, у Земунелу. У последњем, 30. колу првенства за омладинце, вечити ривали играли су утакмицу која је пре свега нашем тиму могла да донесе много — шампионску титулу! Била је потребна победа црвено-белима, али Црвена звезда је губила 3:0 на полувремену и чинило се да ће све наде бити положене у исход утакмице Чукарички – Бродарац. Међутим, играчи Милана Лешњака у другом полувремену нарпавили су невероватан преокрет и поставили заставу Црвене звезде на крај трке за шампиона!

Головима Милана Савића и Стефана Сантрача, Звездини омладинци успели су да остваре овосезонски сан и знатно ослабљени (седморица играча наступала су овог пролећа за Графичар) задрже прво место на табели, иако лишени у дербију помоћи и најбољег стрелца Дејана Јовељића. Савић је одиграо, као и уосталом читава екипа, невероватно друго полувреме и са три гола у мрежи Партизана створио себи једну од најлепших успомена у животу!