Победа кадета

Фудбал
Кадети Црвене звезде савладали су ОФК Београд резултатом 2:0 у оквиру 11. кола Кадетске лиге Србије.

Рутински су Звездини дечаци рођени 2002. године савладали градског ривала и вратили се напобеднички колосек, а потпис на нова три бода ставили су стрелци Пердув и Радуловић.
Доминантну игру црвено-бели бисери наплатили су у 34. минуту кад је гужву у противничком шеснаестерцу искористо Давид Пердув након што је лопту главом проследио Илић.
Све дилеме разрешио је Радуловић 20 минута касније. Грешку Рабреновића искористио је Бабић и асистирао саиграчу којем није било тешко да удвостручи предност.
Изабраници Славољуба Ђорђевића после 11 кола имају 19 бодова уз учинак од шест победа, реми и четири пораза. Црвено-беле већ за викенд очекује нови изазов, а ривал у Љутице Богдана биће им Војводина.
ОФК Београд – Црвена звезда 0:2 (0:1)
Стадион: Помоћни терен Омладинског стадиона.
Судија: Лазар Лукић.
Стрелци: Пердув у 34. и Радуловић у 54. минуту.
Жути картон: Јовановић (ОФК Београд).
ОФК Београд: Бојић, Гојковић, Братић, Мићовић(од 60. Васиљевић), Ковачевић, Рабреновић, Јаничић (од 76. Аврамовић), Крајиновић (од 67. Ивић), Кежман, Јовановић, Максимовић(од 76. Прерадовић).
Црвена звезда: Гутеша, Митровић, Пријовић, Пердув, Максимовић, Матић, Њамцуловић (од 70. Радовановић), Илић (од 78. Васиљевић), Бабић (од 60. Пиплица), Пантовић (од 46. Елевен), Радуловић (од 67. Ђуричковић).