Пораз омладинаца после преокрета

Фудбал
У веома узбудљивом дуелу трећег кола омладинске Лиге шампиона омладинци Црвене звезде поражени су од Ливерпула резултатом 2:1.

Домаћин је био опаснији и конкретнији ривал у првом покувремену, али су црвено-бели дисциплинованом игром неутралисали покушаје, пре свега расположеног Адекањеа.
Упркос бробеном издању изабраници Братислава Живковића отишли су на одмор са горким укусом у устима због повреде колена коју је у 30. минуту доживео Савић.
Спуштен гард у наставку је донео знатно више посла за оба голмана, па ће се препричавати шансе Стојанчића, на једној, и Адекањеа и Камача, на другој стани.
Казну за неискоришћене шансе домаћина донео је Јовељић поготком у 79. минуту. Сјајни нападач успео те тако да се и против трећег ривала упише у стрелце.
Прекршај у Гордићевом шеснаестерцу био је повод за најстрожу казну, али је маестрални голман Београђана зауставио ударац Луиса.
Ипак, у 86. минуту, Камачо је донео изједначење, а шест минута касније, Рис Вилијамс потпуно је преокренуо резултат и незаслужено оставио црвено-беле презних шака.
Ливерпул – Црвена звезда 2:1 (0:0)
Стадион: Тотали викед.
Судија: Иван Арвел Грифит (Велс).
Стрелци: Камачо у 86. и Р. Виликамс у 90+2. за Ливерпул, а Јовељић у 79. минуту за Црвену звезду.
Жути картон: Камачо (Ливерпул)
Ливерпул: Јарош, Н. Вилијамс, Луис, Р. Вилијамс, Клејтон, Кларксон, Адекање, Џонс, Глацел, Кејн (од 86. Данкан), Камачо.
Црвена звезда: Гордић, Кукољ, Терзић, Миликић, Савић (од 30. Ајдиновић), Јовичић, Аџибаба, Стојановић (од 46. Купусовић), Јовељић, Јочић (од 84. Бурмаз), Великић (од 46. Стојанчић).