Победа кадета над Вождовцем

Фудбал
Кадети Црвене звезде рутински су савладали вршњаке из Вождовца резултатом 5:1 у дуелу 5. кола Кадетске лиге Србије.

Изабраници Славољиба Ђорђевића стигли су до вођства већ у 3. минуту поготком Пантовића, а да ће сва три бода остати на Топчидерском брду најавио је Елевен десет минута касније сјајним ударцем после центаршута са десне стране.

У заврници првог полувремена Вождовац је покушао да се поготком врати у игру, али је Ћопић са две одличне интервенције саћувао два гола предности. Казна за неискоришћене шансе гостију уследила је у 44. минуту. Елевен је после одличног продора упослио Радуловића чији је ударац одбранио Стојић, ипак Елевен се нашао на правом месту и послао лопту у мрежу.

Наду гостима вратио је Лазић у 53. минуту искористивши конфузију у домаћем шеснаестерцу после прекида, али је све дилеме по питању победника разрешио Бабић са два поготка.

Још убедљивију победу Црвене звезде спречио је Лазић зауставивши ударац Елевена после грешке голмана Стојића.

Наши кадети после пет кола имају четири победе уз пораз.

Кадети: Црвеназвезда – Вождовац 5:1 (3:0)

Терен: Помоћни терен стадиона „Рајко Митић“
Судија: Урош Ружић (Београд)
Стрелци: Пантовић у 3′, Елевен у 13′ и 44′ и Бабић у 63′ и 75′(Црвена звезда), Лазић у 53′ (Вождовац).
Жути картони: Матић у 25′, Ћопић у 77′, Лукић у 83′, Елевен у 88′ (Црвена звезда) и Брајковић у 19′, Грбовић у 66′ и Јасин у 77′ (Вождовац).

Црвеназвезда: Ћопић, Митровић, Радовановић, Матић, Лукић, Писар (од 70′ Васиљевић), Пантовић (од 58′ Њамцуловић), Илић, Бабић, Елевен, Радуловић (од 51′ Ђуричковић).

Вождовац: Стојић, Живановић, Брајковић, Лазић, Јеремић (од 37′ Стефановић), Ђорђевић (од 60′ Бајић), Баковић (од 62′ Грбовић), Карић, Шућук (од 56′ Јасин), Богићевић (од 60′ Пантић), Ристић.